Christmas random / Vánoční random

Hey guys,

 since I spent Monday at work I had a lot to catch up tomorrow and I didn´t have time to wish you all very merry and happy Christmas. I hope you are spending it with your family or at least with people you love.  I went to visit my bf and my sister yesterday and then spent the evening with my parents and my grandmother. We watched fairy tales in tv, had some traditional dinner, sang some carolls and unwrapped our gifts. To give you the idea of yesterday´s evening I give you some pictures.

How was your Christmas day?

xx Eve.h

---

Ahojte,

 jelikož jsem pondělek strávila v práci, neměla jsem včera ani chvíli, abych vám popřála šťastné a veselé Vánoce. Doufám, že jste si včerejšek užili v kruhu rodinném a nebo aspoň mezi lidmi, které máte rádi. Já jsem včera s rodinou objela všechny návštěvy - odhodila jsem dárky k příteli (který mi vynadal, že ho nechám samotného), navštívili jsme sestru a večer jsem strávila s rodiči a babičkou. Dali jsme si večeři, v mém podání krůtí řízek se salátem, pokrákali jsme nějaké ty koledy, rozdali si dárečky a na závěr jsme s tatíkem koukali na Kristiána.... "Zaveřete, oči. Ne, neříkejte nic. Odcházím". Nevím jak vy, ale tohle pro mě o Vánocích nesmí chybět. Abych vám přiblížila včerješí atmosféru, tady je pár foteček, které jsem včera vyfotila u vonícího svítícího stromečku a při večeři.

A jak bylo u vás?

A lamp which I just got yesterday from my mother-in-law / Lampička od tchýně


Our Christmas table / Naše štědrovečerní tabule


Our hand-made cookies / Naše vlastnoručně vyrobené cukroví ... and in the end my greetings from the Christmast tree / A na závěr vás zdravím od stromečku :)

Mohlo by se vám líbit

1 komentářů

  1. Hezké fotky.
    Dodatečně přeju hezké svátky, ukaž nám dárečky ,-)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images