Spring ad campaigns /Jarní reklama(ce)

Ahojte holky, pořád se mi nedostává času k nějaké samostatné tvorbě, tak přináším aspoň reklamní práci pro letošní jaro od haute couture značek. Osobně mám tyhle "ads" jak se jim anglicky říká moc ráda :) A co vy?

Hi ladies, I´m still busy to create something myslef even though I passed an exam just yesterday so here are some ads I like very much for this spring collections from haute couture designers. Do you like this type of advertising?

xoxo Eve.h


Mohlo by se vám líbit

7 komentářů

 1. Rádi bychom Vás pozvali do našeho nového e-shopu. Nabízíme široký výběr oblečení, módních doplňků, šperků a dalšího zboží. To vše za příznivé a akční ceny. :-)

  ✓ Stálé doplňování sortimentu.
  ✓ Při objednávce nad 800 Kč doprava ZDARMA.
  ✓ Možný osobní odběr v Brně.

  http://comfort-shopping.webuje.cz

  OdpovědětVymazat
 2. These are fun Eve! I think its important for me to make ads 'fun' - something that is going to catch my attention, be a bit different and make the models look like they're actually enjoying themselves (after all fashion is meant to be fun) - and all of these ads do that perfectly. My fav is the LongChamp one with the girl on her tip toes with the dog...adorable.

  Anna xo

  http://www.lifesshinyprettythings.blogspot.com.au/

  OdpovědětVymazat
 3. hi eve thanx dear for ur lovely comment!yeah today its really nice but u know maybe tommorow its ugly;)love this pics dear!kisses

  OdpovědětVymazat
 4. Rozkošné kampaně, až mě zrak přechází. A moc hezký blog, Eve:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images