Podzimní blogerský bazárek

Ahojte,

 jak jste už možná zaznamenali na blogovém facebooku nebo u ostatních kolegyň blogerek, pořádali jsme v rámci skupiny Brněnské blogerky bazárek oblečení z našich vlastních šatníků. Konal se už potřetí a tentokrát doznal hned několik změn. Konal se ve foyer sálu Břetislava Bakaly za kavárnou Atlas, což jsou mnohem větší prostory, než na jaké jsme byly zvyklé. Jinde by to ani nešlo, protože tentokrát nás prodávalo víc než deset a taky se k nám přidali pánové se svojí sekcí.
 Bazárek oficiálně začínal ve dvě odpoledne. Měli jsme sraz hodinu dopředu, abychom se mohly v klidu připravit, ale ještě jsme nestihly ani vyvěsit cenovky a už se dovnitř začaly hrnout proudy návštěvníků. Můj stojan pravda nebyl nijak plný, ale už po hodině a půl byl poloprázdný a nejinak tomu bylo i u ostatních stolů a stojanů. Za to vám všem moc děkujeme. Bylo to naprosto úžasné a věřím, že nejen moje nenošené kousky si našly nový domov a užití.
 No dost řečí, pojďte se mrknout alespoň na tu trochu fotek, co jsem zvládla v tom frmolu vyfotit.

Kolem druhé hodiny to bylo vážně neskutečné...


... v prostoru mezi stoly nebylo k hnutí...


... a vůbec nikdo se nestíhal otáčet...Až cca ve čtyři už bylo kolem našich stolků a stojanů klidněji.Ela Vaňková prodávala tyhle skvělé plátěné tašky. Myslím, že je možné se s ní domluvit, aby vám tašku vyrobila a poslala.


Na bazárku jste se mohli potkat i s Eliškou


Verča měla zase k prodeji svoje krásné náramky.


A zde vidíme v akci naši pánskou sekci.A tady už je celá sestava, jen chybí Bára , Barča a Elen. Holky musely běžet dřív.


zleva: 
moje maličkost, Míša , Verča , Martina , Jana , Marťa , Elška , Anička , Terezka , Magda a Káťa

Tímto bych chtěla poděkovat všem prodejcům i vám zúčastněným. Moc jsme si bazárek užili, a doufáme, že vy taky. Už plánujeme další v březnu, tak snad se tam s vámi zase potkáme. Naše bazárky můžete sledovat na facebooku

Schválně, byl tam někdo z vás? Dejte mi vědět do komentářů.

Mohlo by se vám líbit

1 komentářů

  1. Páni, to vypadá super, moc ráda ybch e nějaké takové akce taky někdy zúčasttnila, bohužel mi do toho vždy něco vlezlo a překazilo mé plány:(

    Adel z adeljulisova.blogspot.cz
    Jak se dostat do vánoční nálady?❄

    OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images