Little black dress


As you´ve probably guessed today´s post is about the little black dress. If you remember, I mentioned I needed one not so long ago and I decided to change that. I think this Chanel classic should be a part of any woman´s wardrobe. Asos was my choice in the end and the package (a reward for my work during exam period) was waiting for me at home on Tuesday. I can assure you that the dress looks much better on than it does on the hanger. I can´t wait to wear it and combine it with various accessories and shoes. I believe it´s going to be really versatile for any occasion I can think of (maybe except hiking or lying on a couch watching TV) it´s made of cotton and a little bit of elastan so it´s very comfortable on.
My question for you is: How would you accesorize this dress? I´m going to look forward to your ideas.

Jak jste asi z názvu článku pochopily, řeč bude o malých černých. Pokud si vzpomínáte, nedávno jsem se zmiňovala, že mi něco takového v šatníku zcela chybí a rozhodla jsem se to napravit, protože jak říká Inés de la Fressange: "Malé černé nejsou jen tak nějaké oblečení, je to celý koncept (..) jsou abstraktní, univerzální (...) a vlastně by neměly být jen v jedné kategorii. (...) Malé černé jsou ztělesněním sexy vzhledu a elegance. Což si neodporuje.". No řekněte samy, takovou typicky Chanelovskou klasiku jsem si přece nemohla odříct. Nakonec moje volba padla na internet a balíček z Asosu na mě včera ráno čekal doma. Byla to i tak trochu odměna za splněné zkoušky a můžu vás ujistit, že na postavě vypadají mnohem líp než na ramínku. Už se těším, jak je budu moct kombinovat se vším možným a všude možně, protože tyhle šatičky se opravdu hodí snad kamkoliv (teda kromě horské túry, sbírání hub a válení se u televize myslím) Jsou bavlněné s příměsí elastanu, takže opravdu pohodlné.
Moje otázka na Vás dnes je, s čím byste tyhle šatičky zkombinovali vy? Budu se těšit na vaše nápady.Mohlo by se vám líbit

8 komentářů

 1. líbili by se mi s nějakou chlupatou vestičkou, mně je pořád zimča :D

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásně napsaný článek, Evičko :-) nejvíc mě pobavilo to, kam se šatičky nedají nosit :D...
  Přenádherná odměna za zkoušky, opravdu..Já bych k nim dala nějaký výrazný náhrdelník, možná šátek, pátek do pasu nebo tak..tady je opravdu milion a jedna možnost.

  OdpovědětVymazat
 3. večer tě ke mě na blog nikdo nenutí, ale neopouštěj mě:P
  sexy vzhled a elegance, to je bezva!
  odměnila ses hezky, jsou suprové :)
  já bych je zkombinovala s nějakými sladce modrými doplňkami! v tom bys byla k sežrání :)

  OdpovědětVymazat
 4. An item every woman shoul have! happy weekend!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpovědětVymazat
 5. není nad ně! já osobně bych jich mohla mít tak trilion a nenudilo by mě to :D

  OdpovědětVymazat
 6. Super článek. Já mám několik černých šatů a strašně ráda je nosím. Ty tvoje jsou super. :)

  OdpovědětVymazat
 7. i totally agree that the LBD is an eternal classic - coco chanel is a genius!
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images