Vespa T-shirt / Tričmen s Vespou

Hello everybody,

 yesterday I received a package with this cute patternd t-shirt. Those of you who know me a little longer know that I have a thing for Vespas and that´s why I hesitated only for a while when I saw this beauty on votocvohoz.cz (it´s a web where you can buy or sell your old clothes - it´s an online alternative to a thrift shop in the Czech rep.) It cost like 3,50 Pounds or 4 Euroes. You can find there true treasures and don´t have to spend a fortune in shops.
It´s a little washed out and there are some lumps on it but at least it´s a piece with some history right?
What about you and Vespas? Do you like them?

Hezkou středu všem,

 včera mi přišel balíček, který ukrýval tuhletu parádu. Vy, co můj blog sledujete dýl, víte, že Vespy jsou moje srdeční záležitost, což jde vidět na fotkách z dovolené v Itálii z loňského července. Proto jsem váhala opravdu jen chvíli, když jsem tohle tričko uviděla na votocvohoz za lidovou stokorunu. Je už pravda trošku oprané a má malinko žmolků, ale zase je to kousek s nějakou historií.
 Když už je o votocvohoz řeč, jak jste s ním spokojené? Samozřejmě za předpokladu, že ho používáte a něco jste tam už prodaly, nebo koupily... Mně se stalo jen jednou, že jsem koupila halenku, která mi nebyla a slečna mi ji odmítla vzít zpět a vrátit peníze. Co se týče prodeje, ten mi moc rychlý nepřijde, chce to zkrátka obrnit se trpělivostí. Na druhou stranu se tam dají najít hotové poklady za pěknou cenu, pokud se vám nechce utrácet v obchodě.
Ráda si přečtu o vašich zkušenostech a pokud máte na votocvohoz účet, ráda i nakouknu. Můj účet najdete tadySome bonus pics from my Italian holiday Vespas only / Bonusové fotečky Vesp
Mohlo by se vám líbit

9 komentářů

 1. Tričko vypadá moc hezky :-) Taky jedno takové podobné mmám, jen už ho moc nenosím, protože je takové svítivě růžové, ale musím ho třeba z jara někdy provětrat :-) A na votočvohoz sama teda zatím spíš jen prodávám, ještě jsem si tam nic nekoupila, ale stěžovat si ani nemůžu, pokud teda samozřejmě zrovna nenatrefím na někoho tupého, komu můžu 50x vysvětlovat dokolečka, proč chci zaplatit předem... Jinak se mi tam povedlo celkem dobře udat pár hadříků :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Hi babe! I'm good! But this last period has been sooooo busy! Work+wedding organization+ blogging!
  By the way, love this tee... and I'd also like to own a real Vespa :P
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpovědětVymazat
 3. To tričko je skvělý a tu červenou chci :D. I když někde jsem viděla fotku a tam byla růžová. Sice bych vypadala jako barbí, ale moc by se mi líbila :))

  OdpovědětVymazat
 4. Vespy se mi taky líbí. Na VV chodím hodně, hlavně teda nakupovat, chtít něco vrátit by mě ale nenapadlo.

  OdpovědětVymazat
 5. Úžasné tričko!

  stylewithoutlimits.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. ta červená vespa je nej! :) votoc je celkem fajn, ale přesně jak říkáš - chce to trpělivost, ale některé kousky jsou poklad :)

  OdpovědětVymazat
 7. Oh yes I've already bought my wedding dress! It's very very princess like! Now I need to find shoes!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpovědětVymazat
 8. Já bych brala Vespu naživo. :) Ale na tričku je také parádní.

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images