Trip to Lednice / Výlet do Lednice

Hello guys, last Friday there was a state holiday here in the Czech rep. and me and my bf decided to go on probably our last motorbike trip this year. Lednice was our choice. There´s a beautiful neogothic chateau which is on the UNESCO list. The weather was really beautiful and we were passing by stunning views of the fall countryside with colourful leaves in the trees. Just amazing! When we arrived we went to take a look inside the chateau greenhouse which is pretty famous around here. Afterwards we went for a short walk in the garden and in the end we bought some local wine in the chateau wine shop to drink in the evening. It was delicious. You can see me in my new trenchcoat and I´m sorry about the styling but you really have to be dressed warm for motorbike rides as it´s really windy on it. Anyway stay tuned, I´ll soon add some more fall outfit inspiration for you ;)
Do you like going on trips?

Love, Eve.h

Hezký pondělní večer, minulý pátek byl státní svátek a navíc taky nejspíš poslední hezký a relativně teplý den, abychom s přítelem podnikli jeden z posledních letošních výletů na motorce. Volba padla na Lednický zámek. Počasí nám opravdu přálo a cestou jsme míjeli krásnou podzimní krajinu a stromy s barevným listím. Prostě nádhera! V Lednici jsme prošli skleník a trochu se proskočili po zahradě. Na rozloučenou jsme si v zámecké vinotéce koupili zdejší vínko na večer. Bylo vynikající. Měla jsem taky konečně možnost obléknout nový trenčkot (omluvte, prosím, tu úpravu, na motorku je opravdu potřeba se pořádně nabalit). Snad se vám líbí ;) Brzy se zase ozvu s nějakou podzimní kombinací/inspirací.
Máte rádi výlety po vašem regionu?

Vaše Eve.h


 trenchcoat,scarf, bag / kabátek, šátek, taška HM
jeans / džíny Anne Christine
shoes / botky Street

Mohlo by se vám líbit

2 komentářů

  1. Miluju zámky, výlety, trenčkoty (nutně potřebuju nový) a post se mi líbí :-)

    OdpovědětVymazat
  2. teď jen uvažuju, jestli je lednice krásnější v létě nebo na podzim!!! :D trench ti sekne, k těm kalhotům vypadá super! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images