My birthday party / Narozeninová party

As promised here are some photos from my birthday party I had on Friday. Because I sent invitations at the end of June everyone could come. You know when it´s your birthday at the end of August you kind of gotta have a plan ahead. We began in cocktail bar and had some mojitos or Hoegarden beer. I got many beautiful presents even though I told my friends not to bring any. The cake I made was eaten soon too. Afterwards we continued to a club to dance a little. The DJ was awesome and besides playing music he danced too. We went home at one a.m. and from now on I´ll  remember it as the best birthday party ever!

Jak jsem slíbila, tady je malá ochutnávka z mojí nerozeninové oslavy. Díky tomu, že jsem rozesílala pozvánku už koncem června se povedlo, že všichni přišli. Když má totiž člověk narozeniny na samém konci léta, je pak oslava ohrožená různými last minute zájezdy a podobně. Začali jsme v cocktail baru a dali si pár mojit a dost frčel taky Hoegarden. Dostala jsem plno krásných dárečků přesto, že jsem všechny upozorňovala, že nejsou nutné. Buchta, co jsem připravila, se snědla beze zbytku a když jsme se dostatečně vyseděli, odebrali jsme se na taneček do jednoho brněnského klubu. DJ hrál naprosto skvěle a doplňoval to různými tanečními a pohybovými kreacemi. Rozpustili jsme to v jednu, jednak kvůli svatbě, které jsme se s přítelem účastnili další den a taky už mě dost bolely nohy z podpatků. Rozhodně to byla oslava v pravdě legendární a budu na ni vzpomínat jako na tu nejlepší narozeninovou akci vůbec!blouse / halenka Topshop
skirt / sukně HM
peep toe heels / lodičky CCC

A photo from the wedding / Fotečka ze svatby

 

Mohlo by se vám líbit

12 komentářů

 1. Moc ti to sluší! A jinak dodatečně - všechno nejlepší! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Evičko, jsem taková ostuda, že jsem Ti ani nestihla včas popřát k narozeninám, což okamžitě napravím - takže všechno nejlepší alespoň dodatečně! Vidím, že sis oslavu báječně užila a to je moc dobře! Na veselé fotky jsem koukala už na facebooku, Tobě to navíc ohromně slušelo, nová sukně se vážně moc povedla a halenka z Topshopu je prostě třešinka na dortu.

  OdpovědětVymazat
 3. ty první fotky jsou z Malibu?:)
  máš krásnou halenku, a s přítelem vám to moc sluší:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, šli jsme tam. Přijde mi to tam lepší jak v Aloze.

   Vymazat
 4. Beautiful! And happy birthday!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpovědětVymazat
 5. Moc ti to slušelo na oslavě i na svatbě :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc ti to sluší, zejména fotka ze svatby se mi líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadá to, že jste si to skvěle užili! A tobě to moc slušelo! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Kočka největší. A gratulace k narozeninám! Je fajn je mít takhle v létě a nemuset jít na party v oteplovačkách:-)
  Outfit se mi moc líbí!

  OdpovědětVymazat
 9. Všem moc děkuju za krásná přání, jste prostě úžasné čtenářky ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Happy belated birthday! Sounds like an amazing night and I love that outfit - so timelessly stylish and perfect for dancing!

  OdpovědětVymazat
 11. Moc ti to slušelo :) A dodatečně se přidávám ke gratulacím všechno nej nej :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images