Pleated color blocking / Plisované color blocking

So as I wasn´t able to add outfit pics yesterday there they are today :) I decided to try the color blocking and put together pieces that aren´t seemly able to combine. The purple pleated skirt is a new in from Topshop and I´m in love with it. I´am sorry about my face we took the pics in a hurry. What about you and color blocking? Have you tried that?

Tak tady jsou slíbené outfitovky ze včerejška. :) Řekla jsem si, že zkusím color blocking a dala jsem dohromady dva zdánlivě nekombinovatelné kousky. Fialovou sukni mám z nedávné objednávky z Topshopu a je přímo skvělá. Omlouvám se, že se na fotkách tvářím jako kakabus. Zase jsme fotili ve spěchu. A co vy a color blocking? Už jste něco podobného zkusili?tee / tričko Terranova
skirt / sukně Topshop
shoes / balerinky Street
bag / kabelka handbag shop in Brno / kabelkárna Brno

Mohlo by se vám líbit

8 komentářů

 1. Priznam sa, este som to neskusala, ale urcite to skusim. Ja zas az tak vela farebnych veci nemam ale :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hi! Thanks for your comment! Thanks for liking my blog look..you can give a new look to yours asking me information about how to do at valetricomi@gmail.com!

  OdpovědětVymazat
 3. Love colour blocking,especially orange and purple!
  ~Anne

  OdpovědětVymazat
 4. Great color combo! Thanks for the comment on my blog!!

  www.plentyforpennies.com

  OdpovědětVymazat
 5. I'm giving my colour blocking a go and loving it!!! You look great here :)

  Anna xo

  http://lifesshinyprettythings.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem color blocking trochu oťukla, ale sázím na základy šatníku a sem tam to něčím oživím. :) Jinak barvičky ti moc sluší a ty boty jsou naprosto úžasné - vypadají s těmi pásky jako baletní piškoty. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Sukýnka je roztomilá.. :) já na color blocking moc nejsem, mám radši tlumené barvy, maximálně jednu výraznou.. ale tobě to sekne! ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images