Bistro Fresh freaks

Před pár týdny, když se začalo dělat hezky, jsme se s kamarádem vypravili na waffle do bistra Fresh freaks. Bistro nabízí bezlepkovou stravu pro masožrouty, vegany i vegetariány a mám takový dojem, že funguje poměrně krátce. Když jsem tam dorazila, zapůsobilo na mě hlavně prostředí. Interiér je tam zkrátka šmrncovní. Sedět se dá jak u stolů, tak u pultu u oken na barových židličkách a koukat na dění venku. Kolem oken všude květináče s bylinkami nebo nějakou tou okrasnou kytkou. 


Na stěnách jsou plechové cedule s vtipnými hláškami a obrázky.


A takhle to tam vypadá celkově...Pěknými detaily se to tam jen hemžíDali jsme si nakonec jen dva kousky cheescaku, fresh a čokoládový shake. 


Wafle prý byly jen na rezervaci, což je trochu škoda. Nikde to nebylo napsáno, jinak bychom si je samozřejmě rezervovali. Trochu zklamání, musím říct. Oba cheesecaky byly jinak výborné, ty můžu jen doporučit. Druhým zklamáním ale pro nás byla obsluha. Moc si nepamatovali, co jsme si objednali a to bistro rozhodně nebylo plné. Kromě toho jsme si také koupili kávu s sebou, ale mladík za kávovarem byl úplně mimo. Udělal nám kávu do hrnečků a poté, co mu kolegyně znovu zopakovala, že jsme to měli s sebou to pouze přelil do kelímků.... Velmi zvláštní...

Zajdu do bistra ještě někdy? Pravděpodobně ano kvůli té atmosféře, ale obsluhu budu brát hodně ale hodně s rezervou...

Mohlo by se vám líbit

0 komentářů

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images