Vánoční dárky

Vánoce jsou pomaličku u konce a než se za rok vrátí, budu se těšit z dárečků, které mi letos hodný Ježíšek nadělil.


Diář na příští rok je zkrátka nutnost. Od Paperblanks s praktickým magnetem :)


Něco málo šperků a krásný zápisník s Audrey od mojí sestřenky.


Úžasná modrá mikina - křivák. Je prostě perfektní. Začínám tušit, že je tohle můj nový oblíbenec.


A teď něco intelektuální zábavy. Letošní nadílka jsou Lišky na vinici - historický román (ty já prostě můžu), a Rok v Paříži od Stephena Clarkea. Je to knížka plná typického suchého anglického humoru, která popisuje trampoty Angličana v hlavním městě Francie. Nemůžu se dočkat, až se do obou začtu. Jen doufám, že bude čas a energie.

A co naložil Ježíšek vám?

Zdraví vás,

Eve.h

Mohlo by se vám líbit

5 komentářů

 1. Diář je skvostný! Merde (a další díly, pravda, v proměnlivé kvalitě) jsem četla, to měl Ježíšek šťastnou ruku. :-) U mě to byly mj. poukázky do různých brněnských obchodů, knihy od Stephena Kinga, pak spíše kosmetické věci a taky fialová kabelka z Tchiba, ta je úžasná. Užívej si doznívající svátky! :-)
  P.S.: a můžu se zeptat, jak to vypadá/vypadalo s hledáním nové práce? Poštěstilo se?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda, Ježíška jsem na Clarka musela navést. Sám by asi nevybral. Koukám ale, že u tebe byl stejně štědrý a trefil se. Děkuju za optání, už mám skoro za sebou první měsíc zkušební doby v novém zaměstnání :)

   Vymazat
 2. To je dobře, moc ti to přeju. Snad budeš šťastná a spokojená. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. My jsme letos dostali vyloženě praktické dárky, hlavně výletnické outdoorové vybavení. Audrey mám moc ráda, takže zápisník se mi moc líbí.

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Evi, asi tušíš, že takovými vánočními skvosty bych taky rozhodně nepohrdla. ;) Už se těším, až Tě uvidím v "mikinovém křiváku" - podle mě v něm budeš zatraceně sexy. ;) Dostala jsi krásné dárky, jak taky jinak, když jsi byla určitě celý rok moc hodná a navíc pod tak hezoučký stromeček, jaký jsi letos doma připravila, by se ani jiné než parádní dárky nehodily. ;)
  Evičko, přeju Ti úžasný nový rok, ať je plný štěstí, legrace a radosti.
  Tvá Vivi

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images