Shopping for Christmas presents / Vánoční nákupy

Hey guys, yesterday I finally set out for some Christmas shopping. I had a lecture at school but I´m simply incapable of concentrating on school anymore. My mind is occupied by advent wreath, thinking what gifts to buy for my friends and family and baking Christmas cookies with my mum. But let´s get back to yesterday. Me and my mum went to Olympia (it´s a giant shopping center). It isn´t really the closest mall for us but I hate those crowds of people in the city center and I think there is a wider range of goods too. I think we did pretty good and got some things however I´ll probably have to go once more since I got something but not everything. Anyway I was glad to have spent sometime with my mum because I´m usually really busy as you know. I was wearing a simple and comfortable combination of a white t-shirt, red cardigan and dark blue jeans. It´s just a pitty you can´t see my earrings. They gave the whole outfit a special touch. You could have seen them here
What about you? Have you started shopping for Christmas or at least thinking about it yet?

Ahojte, včera jsem konečně vyrazila na nákup vánočních dárků. Měla jsem sice přednášku z managementu, ale já už v té škole prostě nemůžu vydržet. Už mám hlavu plnou jen adventního věnce, rozmýšlím, co komu dám k Vánocům a těším se na takové to předvánoční těšení a pečení cukroví s mojí mamkou. To už pak jde škola úplně šejdrem... Ale zpátky ke včerejšímu odpoledni. Vypravili jsme se s mamkou do Olympie. Pravda, nemáme to úplně nejblíž, ale já prostě nesnáším ty davy na Svoboďáku a ve Vaňkovce a taky mi přijde, že v Olympii není zboží tolik přebrané jako ve městě. Myslím, že jsme nakoupily celkem úspěšně a hlavně jsme měly možnost strávit nějaký ten čas spolu a toho si cením možná ještě víc. Každopádně hon na dárky asi bude mít ještě jednu fázi. Všechno jsem určitě nesehnala. Oblečení jsem zvolila jednoduché a tak trochu vánoční kombinaci barev, řídila jsem se heslem "hlavně pohodlně". Jen škoda, že na fotce nejsou moc vidět naušnice. Hezky to celé doplňovaly. Mohli jste je vidět tady
A co vy? Tak už nakupujete, nebo alespoň vymýšlíte dárky pro rodinu a kamarády?

cardigan / svetřík HM
tee / triko New Yorker
jeans / džíny Anne Christine
shoes / botky Street
bag / taška CA 

Mohlo by se vám líbit

17 komentářů

 1. Taky mám Olympii radši než Vaňkovku i když před těmi Vánocemi je to všechno šíleně narvané lidmi.. pohodlí je na nákupy důležité a pak ještě aby se dalo snadno sundat a oblíct při zkoušení :D a nakoupila jsi, co jsi chtěla? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak úplně, co jsem chtěla ne, ale to se ještě do Vánoc dožene ;)

   Vymazat
 2. Plné obchoďáky úplně nesnáším! :D Já už pomalu nakupuju, vymyšleno už víceméně mám, tak jsem spokojená. Teď už to všechno jen dát dokupy :)

  OdpovědětVymazat
 3. Včera jsem byla v Praze na Harfě a nikdo nikde nebyl :-) Dárky mi ještě chybí pro švagra, tchánovce a dědu (nevyjádřili se co chtějí), jinak mám :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Néé Evi, už i ty? :( To jsem snad jediná kdo ještě nemá téměř nic nakoupeného? Sakra..
  Příště se projeď ještě kousek do Ústí, do Fóra a půjdem na kávu a společné nákupy :))
  G.

  OdpovědětVymazat
 5. Souhlas, Olympie je mnohem lepší... :) A přidávám se ke Gabči: i ty, Brute? :D Taky ještě nic moc nemám, ale aspon přemýšlím! :) Btw. zítra si to s holkama užijte, přidejte fotky a dejte vědět, jak jste se měly...moc mě mrzí, že nemůžu přijít :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt škoda, že zítra nemůžeš, Luci :( Nějak se nám ten sraz zvrtl nakonec. :/

   Vymazat
 6. Slušelo ti to. :)
  Já něco už mám, ale ještě spousta toho zbývá dokoupit. :)

  OdpovědětVymazat
 7. vymýšlím, vymýšlím, ale zatím nemám jediný dárek ani jediný nápad
  strašně ti to sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 8. What a great post! How fun to go! I am your newest follower on both GFC and bloglovin. In fact, I've shown lots of love on your wonderful bloglovin posts. Hope you'll do the same.

  Erin

  thefashionfairyblog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. Všem moc děkuju za krásné komentáře ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Já už mám nakoupíno od listopadu :D
  Nevím co mě to popadlo.D
  Většinou sháním dárky na poslední chvíli :D

  OdpovědětVymazat
 11. Já už mám skoro všechno nakoupený ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Do Olympie se na nákupy taky chystám, ale spíš ve všední den, nesnáším ty davy lidí, co se strašně vlečou a nejdou ani obejít:D
  jinak dárek nemám ještě ani jeden, ale nápady co komu dát mám :)

  OdpovědětVymazat
 13. Hello Eve!!!

  Sorry for my late answer <3 ...and Thank you so much, glad you like it! It was so amazing beautiful.

  Haha! I know what you mean, winter = cold, cold, cold! ;) But as you said, "moments" like these are worth some cold.

  My family celebrate hanukkah, but we also have customs to buy gifts for each other. I love shopping at small stores in the city, but when I have to find something like christmas/hanukkah presents a love giant shopping centers. It's so much easier! :)))

  Have a great day!
  xx

  Johanna, Sweden
  ART FASHION

  OdpovědětVymazat
 14. I envy you.... I still need to buy all Xmas presents except the one for my mum :)
  I need to hurry!

  Please vote for me at this
  link for the Grazia contest!You can vote every day…thanks!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpovědětVymazat
 15. Sluší ti to :) Vánoce miluji a s tím i spojené vánoční nakupování, nějaké dárečky už mám pořízené ale o některých stále přemýšlím :) Odhalíš nám nějaké tipy co jsi na nákupech pořídila? :)
  http://onegirlb.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuju za všecky komentáře. / Thanks for all your comments.

Flickr Images